SEO Analizi – SEO Raporu

İyi Günler Dileriz,
1 Ağustos tarihinde paylaşmış olduğum Ankara Davetiye ve Nikah Şekeri Fiyatları – Fiyatlarisitesi.com başlıklı yazımızda aktif ettiğimiz sayfaların ve ilk analizini hazırlamıştık.

6 Günde ki başarımızı sizin ile bugün paylaşmak istiyoruz! 31 Temmuz 2013 Günü Aktif etmiş sayfalarımızın, 9 saat saat içinde google aramalarında yer almaya başladı ve ilk analiz raporunu oluşturmuştuk. Bayram öncesi tüm müşterilerimize güncel SEO analiz raporlarını hazırlamaya çalıştık ve bir tanesini de sizinle paylaşıyoruz. İlk Kayıtlarımızda 100 Adet olan Anahtar kelime sayısı bugün 122 ye yükselmiş İlk Sayfa da yer alan Anahtar Kelime sayımız 39’a yükselmiştir ve üstelik yoğunluk sebebi ile Ankara Nikah Şekeri ve Ankara Davetiye sayfalarını yetiştiremediğimiz halde bu seviyededir. Aşağıda SEO Analiz Raporuna ulaşabilirsiniz.

Davetiye – FiyatlariSitesi.com-06-08-2013

pdf

Ankara Davetiye ve Nikah Şekeri Fiyatları – Fiyatlarisitesi.com

Ankara bölgesine ait SEO ve Backlink çalışması yapmak için hazırlanmış olan davetiye ve şekerleme ile ilgili fiyatlarisitesi.com sayfaları aktif edilmiştir.

 

FiyatlariSitesi.com – Reklam Kampanyası

fiyatlariSitesiHenüz FiyatlariSitesi.com ile tanışmayan müşterilerimiz için sınırlı sayıda reklam sayfalarımızı kampanyalı fiyatlar ile hizmete sunacağız. Daha önceki yazımızda “Neden FiyatlariSitesi.com” ve “Backlink Paketleri” başlığı ile projemizden söz etmiştik. Fiyatları Sitesi projesinden kısaca tekrar söz edecek olursak;  (Burada) olduğu gibi size özel hazırlanan www.__________.FiyatlariSitesi.com sizin için en uygun en verimli sayfa adı ile oluşturulur. Oluşturulan bu sayfada size ait firma bilgileri, iletişim bilgileri ve ürün/hizmet ile ilgili tanıcı yazı ve görseller yer alır. Bu tanıtıcı amaçlı bilgiler üzerinden potansiyel müşterileriniz size ulaşır. Ayrıca Her oluşturulan sayfadan 20 nin üzerinde link sizin sayfanıza yönlendirilmektedir. Örneğin Alacağınız 10 lu paket ile kendi sayfanıza ek olarak 10 adet sayfanız ve kendi sayfanızı destekleyecek 10 Sayfa x 20+ Link ile = 200+ Link yönlendirmesi sağlamış olacaksınız . Üstelik sizin ürün/hizmet alanınız ile ilgili olarak en doğru backlink hizmetini almış olacaksınız.

SEO Hizmeti verdiğimiz “fiat yedek parça” aramasında 2-3-4. Sırada yer alan Fiatyedekparcacim.com – Baysal Otomotiv kendi web sitesi ve oluşturduğumuz destek sayfası ile ilk sayda ki tıklama oranını %30 seviyesin de korumaktadır.

 

SEO Ankara Kendi kendine rakip olmak

MustafaBalaban.com.tr kişisel sayfam ile başladığım SEO çalışmalarında yaşamış olduğum şehir olan ANKARA ile bölgesel olarak çalışmalara başlamıştım. Uzun süredir “SEO Ankaragoogle da ilk sıralarda yer almakta ve aynı yerini korumaktadır.
2013 yılına gireceğimiz aylarda SEOTrafik.com projesini kurumsal yüzümüz olarak ortaya çıkartmaya karar verdik. Kısa sürede SEO ön adı ile bir çok şehir aramasında ilk sıralarda yer almaya başladık.  Bunlardan bazıları;

  • “SEO İstanbul” 1.Sayfa 3.Sıra
  • “SEO Bursa” 1.Sayfa 4.Sıra
  • “SEO Konya” 1.Sayfa 2.Sıra
  • “SEO Kayseri” 1.Sayfa 4.Sıra
  • “SEO Adana” 1.Sayfa 6.Sıra

gibi Sanayi, Ticaret ve Rekabetin yüksek olduğu bu bölgelerde SEOTrafik.com olarak yer almaktayız. Bu örnekleri Sakarya, Samsun, Kocaeli gibi bir çok şehrimizde çoğaltmak mümkün. Zaman içinde hepsine ayrıntılı olarak yer vereceğiniz. Gelelim kendi kendine rakip olmak başlığımızın sebebine. “SEO Ankara” aramasında SEOTrafik.com ile de 1.Sayfa 5.Sıra da yer almaktayız.

google arama sonucu

İnanıyoruz ki kısa süre içinde “SEO Ankara” aramasında SEOTrafik.com diğer arkadaşlarımızın ve hatta kişisel sayfam olan MustafaBalaban.com.tr dahi geçerek zirvedeki yerini alacaktır. Kendi kendimizi geçmek tam anlamı ile bu durum gerçekleştiğinde olacaktır. Şu anda bir başka arama sonucunda iki değil Üç farklı alan adı ile Google ilk sayfada yine kendi kendimize rakip olmaktayız. “SEO hizmet Ankara” aramasında bir diğer backlink projemiz olan www.seo-hizmeti-ankara.fiyatlarisitesi.com alan adı ile 1.Sayfa 4.Sırada yer almakta. Fiyatlarisitesi.com projemiz ile bir çok çalışmakta olduğumuz müşterimiz için aynı şey söz konusudur. Yazımızı okuyan, takip eden herkese teşekkür ederiz.

 

Neden FiyatlariSitesi.com ?

Neden FiyatlariSitesi.com ? Neden tercih etmeyelim? Sorusunun cevabı aslında çok basit ve sorunun içinde saklıdır. Özellikle Türkiye’de var olan arama ve internet kullanım alışkanlıkları ile ilgili olarak bu alan adını seçmiş bulunmaktayız. E-tiracet başta olmak üzere, ürün yada hizmet alırken fiyatları karşılaştırmak isterseniz ve en uygun en güveniliri almak istersiniz yada ürün ve hizmeti yazdıktan sonra satış sitesi, bulma sitesi, sipariş sitesi, arama sitesi gibi kelimeler ile arama metnini tamamlamak istersiniz . Ek olarak ucuz, uygun, taksitli, kampanyalı, indirimli, toptan gibi bir çok ön kelime ile başlayan aramalar fiyatları sorgulamak için yazılmaktadır.

Google da arama kalıbı olarak genellikle “Ürün/Hizmet Fiyatları” yada “Ürün/ Hizmet Sitesi” şeklinde bilinç altına yerleşmiş olan aramalar yapmaktayız. Bu konu öyle bir noktaya gelmiştir ki Google dahi arama önermelerinde size bunu sunmaktadır. Kendiniz de bunu deneyerek görebilirsiniz. Google arama alanına bir ürün yada hizmet yazın ve bir boşluk bırakarak size önermelerde bulunmasını sağlayın.

neden-fiyatlari-sitesi-com

Aynı durum siz arama yaptıktan sonra, arama sayfasının alt kısmında da geçerlidir. Google akıllı yapısı ile size yaptığınız aramalar ile ilgili önermelerde bulunacaktır.

neden-fiyatlari-sitesi-com-3

neden-fiyatlari-sitesi-com-2

Örnekleri bu şekilde çoğaltmamız mümkün. www.__________.FiyatlariSitesi.com sizin için en uygun en verimli Backlink hizmetini sağlamaktadır. Oluşturulan her sayfa google’da farklı bir web sayfası gibi yer alacağından google da bir çok sayfa ile bir çok kelimede çıkmaya başlayacaksınız.