Neden FiyatlariSitesi.com ?

Neden FiyatlariSitesi.com ? Neden tercih etmeyelim? Sorusunun cevabı aslında çok basit ve sorunun içinde saklıdır. Özellikle Türkiye’de var olan arama ve internet kullanım alışkanlıkları ile ilgili olarak bu alan adını seçmiş bulunmaktayız. E-tiracet başta olmak üzere, ürün yada hizmet alırken fiyatları karşılaştırmak isterseniz ve en uygun en güveniliri almak istersiniz yada ürün ve hizmeti yazdıktan sonra satış sitesi, bulma sitesi, sipariş sitesi, arama sitesi gibi kelimeler ile arama metnini tamamlamak istersiniz . Ek olarak ucuz, uygun, taksitli, kampanyalı, indirimli, toptan gibi bir çok ön kelime ile başlayan aramalar fiyatları sorgulamak için yazılmaktadır.

Google da arama kalıbı olarak genellikle “Ürün/Hizmet Fiyatları” yada “Ürün/ Hizmet Sitesi” şeklinde bilinç altına yerleşmiş olan aramalar yapmaktayız. Bu konu öyle bir noktaya gelmiştir ki Google dahi arama önermelerinde size bunu sunmaktadır. Kendiniz de bunu deneyerek görebilirsiniz. Google arama alanına bir ürün yada hizmet yazın ve bir boşluk bırakarak size önermelerde bulunmasını sağlayın.

neden-fiyatlari-sitesi-com

Aynı durum siz arama yaptıktan sonra, arama sayfasının alt kısmında da geçerlidir. Google akıllı yapısı ile size yaptığınız aramalar ile ilgili önermelerde bulunacaktır.

neden-fiyatlari-sitesi-com-3

neden-fiyatlari-sitesi-com-2

Örnekleri bu şekilde çoğaltmamız mümkün. www.__________.FiyatlariSitesi.com sizin için en uygun en verimli Backlink hizmetini sağlamaktadır. Oluşturulan her sayfa google’da farklı bir web sayfası gibi yer alacağından google da bir çok sayfa ile bir çok kelimede çıkmaya başlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir